Mieszanka ziół na układ moczowy

20,37 zł

W mieszance dedykowanej dla królików i gryzoni z chorobami układu moczowego znalazły się rośliny o działaniu moczopędnym i przeciwbakteryjnym. Suszone zioła z mieszanki wspomagają leczenie infekcji bakteryjnych i kamicy układu moczowego u zwierząt cierpiących na tą przypadłość. Produkt ten może być wykorzystywany u pacjentów z zaburzeniem oddawania moczu, w stanach zapalnych czy nadmiernego gromadzenia się piasku lub innych nierozpuszczalnych złogów w obrębie dróg moczowych.

Mieszanka ziołowa może być stosowana w profilaktyce chorób układu moczowego i jako wsparcie w trakcie terapii leczniczej.

Skład:

lipa liść

pokrzywa ziele

brzoza liść

rumianek ziele

babka lancetowata liść

mniszek lekarski liść

borówka czernica ziele

skrzyp polny ziele

prawoślaz ziele

ostropest nasiona

dzika róża owoc

waga
Ilość
W magazynie

Wspomaga leczenie chorób układu moczowego u królików i gryzoni. Zarówno króliki jak i świnki morskie są zwierzętami, u których często dochodzi do tworzenia się piasku, a nawet kamieni w ich pęcherzach moczowych. Dlatego warto dbać o to, aby podawać im odpowiednią ilość ziół moczopędnych, które wspomogą wypłukiwanie osadu z pęcherza. Mieszankę ziół na układ moczowy można podawać zarówno wspomagająco do leczenia chorób układu moczowego jak i profilaktycznie w celu ochrony zwierząt przed ich wystąpieniem.